Kohvioad DAVIDOFF Café Espresso Fine Aroma 500g

14,00 (km-ta 11.67)

Kohvioad DAVIDOFF Cafe Espresso

Kohvioad DAVIDOFF Espresso üllatab spetsialiste ja gurmaane sensatsioonilise maitse naudinguga.

Oma kohvisegus kasutab DAVIDOFF Café juhtiv barista vaid maailma parimatest kohviubade kasvupiirkondadest hoolikalt valitud ube.  Nii koosneb DAVIDOFF Café kohv 100% araabika ubadest, mida kasvatatakse 900–1800 meetri kõrgustel mäeküngastel, kus kohviviljad küpsevad kauem ja omandavad seetõttu eriliselt hõrgu aroomi.

Vaid kombinatsioon tasakaalus temperatuurist 15–25 ⁰C , pidevaist vihmahoogudest ja mineraalirikkast vulkaanilisest mullast loob vajalikud tingimused saavutamaks Davidoff Café omapärase ainulaadse karakteri ja eksimatu maitsebuketi.

DAVIDOFF nimi esindab luksust ja kompromissitut kvaliteeti, jäädes kindlaks oma motole  „Väärtustades kvaliteeti, väärtustad elu”.

Rainforest Alliance Certified tunnusmärk DAVIDOFF kohvipakil kinnitab, et tegemist on keskkonna ja inimeste suhtes vastutustundlikult kasvatatud ning korjatud toorainega.
soodushind -30%

Järgmise saadetiseni

Kui tellid hiljemalt kell 15.00

Tootekood: - Kategooriad: , Bränd:

Kirjeldus

Kohvimasinad ja kohvimasinate müük Konnad on indikaatorliigid, mis tähendab, et nad on keskkonnatervise sümbolid ja neid leidub igal mandril, välja arvatud Antarktika. Rohelise konna sertifitseerimise märgis näitab, et  kohvitootjat on auditeeritud vastavalt standarditele, mis nõuavad keskkonnaalast, sotsiaalset ja majanduslikku jätkusuutlikkust.

Tutvu Rainforest Alliance Certified  põhimõtete ja märgistuse tingimustega siin  >

Rainforest Alliance tutvustavad klipid  >

Lisainfo

Kaal 0,5 kg
Ühik

,