Päikesekohvi kohvipood on kohvigurmaanide ja baristade kohtumispaik

Tule degusteeri kohvi ja tutvu kohvimasinate tipptehnoloogiaga!

Päikesekohv kohvipood pakub kvaliteetseid kohvimasinaid ja kohvijooke.
Kui otsid oma kontorisse või kohvikusse uut kohvimasinat, siis astu meie juurest läbi ja me anname sulle kasulikku nõu, kuidas endale sobivaim masin valida. Lisaks saad koha peal ka uusi maitsvaid kohvisorte degusteerida.

Päikesekohv kohvipood

Värsked kohvioad ja hõrk teevalik

Meie e-poe kohvi ja tee tutvustustes leiad maitsete kirjeldused, päritolu ja kvaliteedimärgised, mis hõlbustab endale sobiva valiku tegemist.“

Päikesekohv kohvipood pakub ainult parimaid kohviube

Kohvioad, mida pakume, on värsked ja kvaliteetsed ning seetõttu eelistavad neid meisterbaristad. Tee oma kohviäri eriliseks ja valmista kohvi just HoReCa tarbeks röstitud kohviubadest, mida igast kauplusest ei saa.

Kohvimasinate rent

Meie kohvipood annab lisaks kohvimasinate ostmisele võimaluse ka masinaid rentida. 

Selle teenuse käigus aitame valida sinu ootustele ja vajadustele vastava kohvimasina ning peale renditingimustes kokku leppimist paigaldame kohvimasina soovitud kohta. Loomulikult teeme sealjuures ka masina kasutamise koolituse ja pakume terve lepinguperioodi vältel ka tehnilist tuge.

Kohvimasinate müük

Meie kohvipood pakub rikkalikku valikut  kohvimasinaid, mis sobivad kontorisse, kohvikusse, toitlustusasutusse või kodukasutusse.

Aitame valida kohvimasina vastavalt töökohtade arvule ettevõttes ja valmistatava kohvi kogusele kohvikus nii, et säästad aega ja saad rahus oma tööle keskenduda.

Päikesekohv kohvipood - kohvi degusteerimine ja kohvimasinate müük 2

Automaatsed espressomasinad

Need masinad sobivad sulle, kes sa soovid, et valmistatav kohv oleks kvaliteetne ning kohvi valmistamine peaks olema lihtne ja mugav. Ühe nupulevajutusega saad suurepärase maitseomaduse osaliseks.

Klassikalised espressomasinad

Klassikalised espressomasinad

Klassikaline ("käpaga") espressomasin annab sulle võimaluse tervet kohvi valmistamise protsess algusest lõpuni juhtida. Nii saad enda baristaoskusi proovile panna.

Päikesekohv kohvipood - kohvi degusteerimine ja kohvimasinate müük 5

Kapselkohvimasinad

Selle kohvimasinad suurim eelis on see, et maitsev ja suurpärase lõhnaga kohv valmib kiiresti. Kohvikapslid on õhukindlad ja sisaldavad värskelt jahvatatud kvaliteetset oakohvi, mis tagab kindla kvaliteediga joogi.

Kuumajoogi automaadid

Vending automaadid

Tegu on masinaga, mis sobib kontorisse, fuajeesse, konverentsiruumidesse ja mujale, kus valmistatavate jookide valik peaks olema suur ja tehtav päevane jookide kogus on suur.

Baristade koolitus

Päikesekohvi kohvipood viib läbi meisterbaristade koolitusi, mille tulemusena suudad tulevikus valmistada erinevaid kohvijooke, mis lisaks heale maitsele ka lõhnavad suurepäraselt ja näevad väga head välja.

NB! Meisterbaristade koolitus on eelkõige mõeldud HoReCa ettevõtetele ja kõikidele kohvi ostjatest püsiklientidele on see tasuta.

Päikesekohv kohvipood - Barista koolitus

Klientide tagasiside

Laur LinnupõldToidutanker / Virtsu sadam
Read More
Pean oma toitlustusäris oluliseks keskkonda säästvat majandamist ja mahepõllumajanduse tooteid, kuhu kuulub ÖKOkohv VISTA. Tänan Päikesekohvi suurepärase koostöö eest.
Helena HallerSA Eesti Vabaõhumuuseum / Ko9mmunikatsioonijuht
Read More
Tänu Päikesekohvile pakume Eestis unikaalse- ja vabaõhumuuseumi kohvik-poe ajastusse sobituva kohvimasinaga Piacetto kohvi. Päikesekohvi meeskond on professionaalne ja abivalmis ning alati nõus parima lahenduseni jõudmiseks kaasa mõtlema.
Enn RandHotell Victoria Cafe’Grand Pärnus
Read More
Davidoff kohvi maitsebukett üllatab meeldivalt meie väärika ajalooga VICTORIA hotelli ja kohviku külastajaid. Soovitan julgelt pikaajalist koostööpartnerit Päikesekohv, kuna nende töös on tunda professionaalsust ja kohusetunnet.