Joogiveeautomaat

Nauding puhtast veest

Vesi on meile eluliselt tähtis ja täidab erinevaid ülesandeid inimkehas. Vesi on kalorivaba ja soodustab rasvapõletust – parim eliksiir hea tervise saavutamiseks. On tõestatud, et regulaarne vee joomine parandab tervist, keskendumisvõimet, tööjõudlust ja heaolutunnet.

Laadige oma akut

Joogivee automaadiga saate nautida tervislikku värskust kiiresti ja lihtsalt. Veevõrguga ühenduses olev masin toob vee teieni vaid ühe nupule vajutusega ja jätab alles vees leiduvad mineraalid.

Õige lahendus igale vajadusele

Lihtne üles seada, võtab vähe ruumi ja töötab madala energiakuluga.  Joogiveeautomaatide abil saavad nii töötajad, kliendid kui külalised nautida kõrge kvaliteediga joogivee eeliseid lihtsalt ja väikese kuluga.

Keskkonda ja raha säästev

Kuna joogiveeautomaadid ei kasuta keskkonda kahjustavaid plastikpudeleid, vähendavad ettevõtted oma plastikjäätmete hulka. Selle tulemusel saavad ettevõtted säästa energiat ja vähendada CO2 emissiooni, mis tekib pudeleid tootes, transportides, puhastades ning taastäites. Nii ei kulu aega ega energiat pudelite tellimisele, hoiustamisele, transpordile, vastuvõtmisele ja tagasisaatmisele. Vabanete kordades kõrgema hinnaga pudelivee arvete tasumisest.


Järgmine tarne:
Homme, 16. juuli, juhul kui tellid täna enne kella 14.00.