Kohvioad TCHIBO VERDE Espresso 1000g

19,90 (km-ta 16.58)

TCHIBO Verde Espresso

ÖKO kohvioad ♥ 100% araabika  ♥ 100% mahetoode  ♥ 100% fairtrade

Orgaaniline, mahepõllumajanduse ja õiglase kaubanduse toode professionaalile ja teadlikule, keskkonnast hoolivale kohvisõbrale.

Segu parima kvaliteediga, hoolikalt valitud, tumeda röstiga kohviubadest annab valmistamisel tugeva ja intensiivse aroomiga kuid keskmise kangusega espresso.

Kui oled cappuccino ja caffe latte sõber siis TCHIBO Verde Espresso on just õige valik, mis toob kohvi maitse hästi välja ka piimaga valmistatud kohvijoogi sees.

Kohvioad kasutamiseks professionaalsetes kohvimasinates kohvikus, restoranis, hotellis, töökoha kuumajoogiautomaadis ja ÖKO kohvi austavale kohvisõbrale koduses espressomasinas.

100% ORGANIC & FAIRTRADE ARABICA
Puhasta

Järgmise saadetiseni

Kui tellid hiljemalt kell 15.00

Kirjeldus

Kohvimasinad ja kohvimasinate müük Orgaanilistel kohviubade kasvatamisel pole kasutatud tarbetuid kemikaale ega pestitsiide.
Mahepõllumajandusliku sertifitseeritud kohvi eest saavad tootjad lisatasu 0,30 dollarit naela kohta.Vaata orgaaniliste toodete levikut tutvustavat klippi siin  >
Fairtrade aus kaubandus Ausa kaubanduse algatus on loodud selleks, et ühendada põllumehed ja töötajad tarbijatega, edendada õiglasemaid kaubandustingimusi ja võimaldada töötajatel oma elu üle rohkem kontrolli võtta. On tõestatud, et õiglane kaubandus tõstab elatustaset ning vähendab põllumeeste ja töötajate haavatavust.

Lisainfo

Kaal 0.5 kg

Sulle võib meeldida ka…