Kohviveski Q10 EVO

1,695,00 (km-ta 1,389,34)

Kohviveski Q10 EVO

Kohviveski Q10 EVO jahvatab eelprogrammeeritud kohvi koguse grammi täpsusega otse espressomasina käppa, mis tagab igal valmistuskorral erakordselt värske kohvi valmistamise.

Originaalne väljastusosa mikrolülitu võimaldab valida 1 või 2 jahvatatud kohvi koguse vahel. Saad valita 1 või 2 kohviportsjonit kas espresso, topelt espresso või suure kohvi valmistamiseks.

Mugav LED displei juhendab kohviveski kasutamist.

Erakordselt kiire jahavatus 5.3g sekundis.

Kohviveski 3 tööfunktsiooni lihtsustavad kasutamist:

Dose On Demand – Eeljahvatus. Ideaalne suureks tarbimiseks kus järgmine annus jahvatatakse automaatseks ette.

Grind On Demand – Värskelt jahvatatud kohv. Annus jahvatatakse koheselt espressomasina käppa.

Käsitsi jahvatamine – Kohvi doseerimise visuaalse kontrolliga. Pidev jahvatamine, samal ajal kui espressomasina käpp vajutab mikrolülitit.

  • 3.5″ puutetundlik displei
  • kohviubade mahuti 1.2kg
  • veskiterad karastatud terasest 64Ø
  • veskiterade pöörded minutis 1400
  • laius 19, kõrgus 63, sügavus 37cm
  • integreeritud tamper
  • võimsus 525W

Korpuse värvi valikud: must, valge

 


Järgmine tarne:
Homme, 21. mai, juhul kui tellid täna enne kella 14.00.

Kirjeldus

Täiuslik segu rafineeritud disainist ja tipptehnoloogiast

Kohviveski Q10 EVO on täiusliku espressokohvi muusikaline partituur, mis sobib igale professionaalsele kohvimasinale, alus, et saada igasse tassi kohvi parimad aroomid ja maitsed. See on eelmäng kõige aromaatsemale kohvile, sest ainult parima jahvatusega saab igast kohvitassist eraldada kõige peenemad aroomid ja maitsed. Selle disain lisab moodsa tunde, mis sobib igasse keskkonda,  ergonoomilise disainiga punkri kaane ava ja eksklusiivne reguleerimisnupu disain.

Kohandatav 3,5-tolline mahtuvuslik LCD-puuteekraan võimaldab valida suhtluse kuni 12 keeles, sisestada USB-pordi kaudu tarkvaratäiendusi ja isikupärastatud pilte, konfigureerida parameetreid täiuslikuks kohvi jahvatamiseks, jälgida veski jõudlust ja hooldusvajadust.

Kohviubade jahvatamine vahetult enne valmistamist on parima võimaliku espresso võti, vältides kohvi oksüdeerumist ning aroomide ja maitsenüansside kaotamist. Q10 Evo kohviveski on kiireim veski turul ja esimene, mis pakub kolme töörežiimi: eeljahvatus, nõudmisel jahvatamine ja käsitsi jahvatamine. Tänu uuele DCS doseerimissüsteemile on iga annus täpsem.

Androidi ja iOS-i jaoks mõeldud rakendus Espresso link võimaldab Q10 EVO veskit peopesalt juhtida ja selle jõudlust parandada. Mitu korda olete tahtnud teada, kui palju teie kliendid tegelikult tarbivad? Rakendus Espresso Link muudab selle unistuse teoks ja saad lõpuks teada, kas tarnitud kohvi kilode arv ühtib kohvikus valmistatud kohvide arvuga. Rakenduse Espresso Link abil saate jälgida igasse oma kohvikusse paigaldatud kohviveski tootlikkust. Samuti aitab see optimeerida veski kasutusiga automaatsete hoiatustega hoolduse, puhastamise ja jahvatusterade kohta.