Piimavahustaja pesuaine Milk Format Blue PRO 1L

12,30 (km-ta 10,08)

Piimavahustaja pesuaine Milk Format Blue PRO 1L

Pesuaine kontsentraat automaatse kohvimasina piimavahustaja ja piimavooliku puhastamiseks.

Iga kord kui valmistate piimavahtu jääb masinasse väike kogus piimajääke, mis on bakterite ja hallituse kasvukoht.

Puhastusvedeliku kasutamine eemaldab piimajäägid, parandab hügieenitaset ja aitab kaasa masina eluea pikendamisele.

Puhasta piimavahustajat regulaarselt iga päev.

Pudeli doseerimisotsik võimaldab mugavalt doseerida täpne puhastusaine kogus. Lahusta 50ml pesuaine kontsentraati 400-500ml kuumas vees ja käivita piimavahustaja pesu.

Pesuprotsessi käivitamiseks järgi masina tootja kasutusjuhendit.

Coffee Format Milk Format Blue PRO piimasüsteemi puhastusvedeliku olulisemad omadused:

  • Ohutu seadmetele: valem on ohutu kõikidele kohvimasina osadele, ei põhjusta korrosiooni ega kahjustusi.
  • Lihtne kasutada: sega vedelik veega ja järgi kohvimasina juhiseid.
  • Äärmiselt tõhus: 1000 ml pudelist piisab 20 puhastustsükliks.
  • Universaalne: mõeldud  kohvimasinatele, nii kodu- kui ka kommertskasutuses.
  • Praktiline pakend koos mõõtetopsiga: läbipaistev pakend ja integreeritud mõõtetops hõlbustavad vedeliku doseerimist ja seisukorra jälgimist.

Alati täiuslik piimakohvi maitse ja vahustamissüsteemi vastupidavus tänu MILK FORMAT BLUE PRO-le

Regulaarne kohvimasina piimavooliku ja kogu piimasüsteemi puhastamine on võtmetegevus, mis on vajalik seadme pikema eluea ning piimaga kohvi täiusliku maitse ja lõhna nautimiseks.  MILK FORMAT BLUE PRO  happeline puhastusvedelik  on eriti tõhus piimavahustamis süsteemi koguneda võivate mineraalsete lademete ja katlakivi lahustamisel ja eemaldamisel. See on eriti oluline kareda veega piirkondades.  Katlakivi ja mineraalide kogunemine võib põhjustada piimavahustamis süsteemi ummistusi ja tõrkeid. Regulaarne puhastamine happelise vedelikuga aitab hoida süsteemi heas korras ja hoiab ära kuluka remondi.

Kuigi happeline vedelik on mõeldud eelkõige mineraalsete lademete eemaldamiseks, aitab see kaasa ka seadme üldisele hügieenile, kuna puhas süsteem on vähem vastuvõtlik bakterite ja hallituse kasvule. Setete regulaarne eemaldamine piimavahustamis süsteemist tagab piima korraliku vahustamise, mis mõjutab valmistatud piimajookide kvaliteeti ja maitset.

 

1 pudel - 1 liiter

Järgmine tarne:
Teisipäev, 18. juuni, (juhul kui tellid hiljemalt pühapäeval enne kella 14.00.)

Kirjeldus

Universaalne, lihtsalt kasutatav ja ülitõhus vedelik piimasüsteemi puhastamiseks

MILK FORMAT BLUE PRO puhastusvahendi valem on ohutu kõikidele kohvimasina osadele ega põhjusta komponentide korrosiooni ega kahjustusi. See aine sisaldab tugevat, kuid ohutut lahust, mis lahustab kiiresti lubja- ja mineraalsete katlakiviladestuste, taastades vahustamissüsteemi efektiivsuse. Vedelik on mõeldud kasutamiseks paljudes kohvimasinates, nii kodustes kui ka kaubanduslikes. Suur mahutavus ja mugav mõõtetops tagavad puhastusvahendi kauakestvaks ning läbipaistev pudel muudab puhastusvahendi järelejäänud koguse jälgimise lihtsaks.

Piimakanali puhastusvedelikku tuleb kasutada vastavalt kohvimasina tootja soovitustele. Meie soovitatav kasutusviis sisaldab lahuse valmistamist 50 ml  MILK FORMAT BLUE PRO vedeliku ja 400-500 ml kuuma veega (max 80*C).