Veeautomaat KÄRCHER WPD 200 ADV Valge

4,990,00 (km-ta 4,090,16)

Veeautomaat Kärcher WPD 200 ADV pakub puhast ja värsket filtreeritud kraanivett 4 erinevas lahenduses kuni 100 inimesele.
* jahutatud vesi
* jahutamata vesi toatemperatuuril
* soe vesi
* kuum vesi
Laua peale paigaldatav veeautomaat WPD 200 Adv sobib kasutamiseks kuni 100 inimesele. Automaadil on integreeritud tilgaalus ja pump – lisaks saab juurde tellida aluskapi ja lisatarvikute komplekte jääkvee suunamiseks aluskapi kanistrisse või otse kanalisatsiooni. Tõhusad energiasäästufunktsioonid (vähendatud energiatarbimisega ja ooterežiim) võimaldavad masina käituskulud madalad hoida.
Ekstra kõrge vee väljastus tila – kuni 30 cm kõrgune jaotusala võimaldab mugavalt täita ka joogipudeli jt. suuri anumaid.
Puhastusprogramm – automaatne termiline puhastus kuuma veega tagab kõrge hügieenitaseme

 Vaaeutomaat Kärcher WPD 200 ADV Valge aluskapiga Lauapealne või iseseisev veeautomaat?

Paigaldades Kärcher WPD lauamudeli aluskapile muutub seade iseseisvaks automaadiks.

Aluskapis on piisavalt ruumi äravoolupaagi paigaldamiseks ja joogitopside hoidmiseks.

Osta lisaks aluskapp. Hind 690.-

jahutamata - külm - soe - kuum vesi

Järgmine tarne:
Homme, 16. juuli, juhul kui tellid täna enne kella 14.00.
Kategooria:

Kirjeldus

 

Jahutamata vesi 120L/h
Jahutatud vesi 40L/h
Kuum vesi vesi 40Lh
Laius 390mm
Sügavus 520mm
Kõrgus 450mm
Kõrgus aluskapiga 1432mm
Võimsus 1900W
Elekter 240V
Kaal 35kg

Veeautomaat Kärcher energy-reduced-modus

Energiat säästev töörežiim

WPD 200 innovaatiline, energiasäästlik töörežiim kuumutab peale nupule vajutust ainult vajaliku koguse vett. Nii tarbib süsteem väga vähe elektrit. Kui aparaati ei ole pikemat aega kasutatud, ei jahutata külma vett nii palju, säästes energiat vee hoiustamiseks.

Veeautomaat Kärcher ecoefficiency

ÖKO efektiivsus – Ooterežiim

Ooterežiimi abil saab iga kasutaja valida Kärcheri joogiveeautomaatide tööaega. Nii töötab seade minimaalse energiakuluga (< 0.5 vatti) ajal, mil seda ei kasutata. Näiteks nädalavahetustel. Nii on täidetud viimase ErP (Energy related Products) direktiivi nõuded.

Veeautomaat Kärcher made-in-germany

Kvaliteediga märkad erinevust

Mis võiks kvaliteedist parem olla? Kärcheri kvaliteet. Mis teeb Kärcherist maailma juhtiva tootemargi puhastustehnoloogia alal? Head ideed, valik väga häid materjale, täpne tootmisprotsess, kompromissitu kvaliteedikontroll ja kaasaegne teenused. Uus konfigureeritav WPD joogiveeautomaat: Kärcheri loodud. Valmistatud Saksamaal.

Veeautomaat Kärcher automaat pesu

Innovaatiline arusaam filtrist

Valida saab mitme erineva puhastusvõimaluse vahel. Active-Pure filter aktiivsöega, tagab puhta maitse eemaldades veest kloori, raskemetallid ja muud jääkained. Hy-Protect filter pakub täiuslikult puhast vett ultrafiltratsiooni abil. See erakordselt tihe membraanfilter eemaldab veest efektiivselt bakterid ja viirused, kuid jätab alles kõik looduslikud mineraalid. Hy-Pure filter on kombinatsioon Active-Pure ja Hy-Protect filtritest. UV-Protect lamp kasutab bakterite ja viiruste hävitamiseks ultraviolettvalgust.

Veeautomaat Kärcher WPD 200Adv patandeeritud hügieenisüsteem

Patenteeritud hügieenisüsteem

Sisseehitatud termiline desinfitseerimissüsteem on Kärcheri patenteeritud: kõiki veetorusid, kuumutus- ja külmutusseadmeid, Hy-Protect filtrit ja veeklapp desinfitseeritakse regulaarselt kuuma veega. Traditsiooniliste süsteemidega võrreldes vähendab see meetod teeninduskulusid ja säästab keskkonda.