Veeautomaat KÄRCHER WPD 200 Basic S valge

2,790,00 (km-ta 2,286,89)

Veeautomaat Kärcher WPD 200 Basic S pakub puhast ja värsket filtreeritud kraanivett 3 erinevas lahenduses kuni 100 inimesele.
* jahutatud vesi
* jahutamata vesi toatemperatuuril
* gaseeritud külm vesi
Laua peale paigaldatav mudel WPD 200 Basic S sobib kasutamiseks kuni 100 inimesele. Automaadil on integreeritud tilgaalus ja pump – lisaks saab juurde tellida aluskapi ja lisatarvikute komplekte jääkvee suunamiseks aluskapi kanistrisse või otse kanalisatsiooni. Tõhusad energiasäästufunktsioonid (vähendatud energiatarbimisega ja ooterežiim) võimaldavad masina käituskulud madalad hoida.
Ekstra kõrge vee väljastus tila – kuni 30 cm kõrgune jaotusala võimaldab mugavalt täita ka joogipudeli jt. suuri anumaid.
Puhastusprogramm – keemiline puhastus kõrge hügieenitaseme tagamiseks
Vaaeutomaat Kärcher WPD 200 Basic valge aluskapiga Lauapealne või iseseisev masin?
Paigaldades Kärcher WPD lauamudeli aluskapile muutub seade iseseisvaks automaadiks. Aluskapis on piisavalt ruumi gaseeritud vee valmistamiseks vajaliku CO2 ballooni või äravoolupaagi paigaldamiseks. 

Osta lisaks aluskapp. Hind 890.-

jahutamata - külm - gaseerituid vesi

Järgmine tarne:
Teisipäev, 18. juuni, (juhul kui tellid hiljemalt pühapäeval enne kella 14.00.)
Kategooria:

Kirjeldus

 

Jahutamata vesi 120L/h
Jahutatud vesi 40L/h
Gaseeritud vesi 40Lh
Laius 365mm
Sügavus 528mm
Kõrgus 465mm
Kõrgus aluskapiga 1432mm
Võimsus 300W
Elekter 240V
Kaal 35kg

Veeautomaat Kärcher energy-reduced-modus

Energiat säästev töörežiim

WPD 200 innovaatiline, energiasäästlik töörežiim kuumutab peale nupulevajutust ainult vajaliku koguse vett. Nii tarbib süsteem väga vähe elektrit. Kui aparaati ei ole pikemat aega kasutatud, ei jahutata külma vett nii palju, säästes energiat vee hoiustamiseks.

Veeautomaat Kärcher ecoefficiency

ÖKO!efektiivsus – Ooterežiim

Ooterežiimi abil saab iga kasutaja valida Kärcheri joogiveeautomaatide tööaega. Nii töötab seade minimaalse energiakuluga (< 0.5 vatti) ajal, mil seda ei kasutata. Näiteks nädalavahetustel. Nii on täidatud viimase ErP (Energy related Products) direktiivi nõuded.

Veeautomaat Kärcher made-in-germany

Kvaliteediga märkad erinevust

Mis võiks kvaliteedist parem olla? Kärcheri kvaliteet. Mis teeb Kärcherist maailma juhtiva tootemargi puhastustehnoloogia alal? Head ideed, valik väga häid materjale, täpne tootmisprotsess, kompromissitu kvaliteedikontroll ja kaasaegne teenused. Uus konfigureeritav WPD joogiveeautomaat: Kärcheri loodud. Valmistatud Saksamaal.

Veeautomaat Kärcher automaat pesu

Innovaatiline arusaam filtrist

Valida saab nelja erineva puhastusvõimaluse vahel. Active-Pure filter, paagutatud aktiivsöe klots, tagab puhta maitse eemaldades veest kloori, raskemetallid ja muud jääkained. Hy-Protect filter pakub täiuslikult puhast vett ultrafiltratsiooni abil. See erakordselt tihe membraanfilter eemaldab veest efektiivselt bakterid ja viirused, kuid jätab alles kõik looduslikud mineraalid. Hy-Pure filter on kombinatsioon Active-Pure ja Hy-Protect filtritest. UV-Protect lamp kasutab bakterite ja viiruste hävitamiseks ultraviolettvalgust.