Saeco kohvimasinad

Kui soovid kohvi, mis on hea maitse ja suurepärase aroomiga, siis Saeco kohvimasinad võimaldavad seda Sul seda igal kasutuskorral saavutada.

Saeco kohvimasinad

Saeco on kohvimasinate tootja, mis omab enam kui kolmekümneaastast kohvimasinate valmistamise kogemust.  

Sellest, et tegu tootjaga, kes on oma valdkonna teerajaja, annab märku tõsiasi, et Saeco nimele on 110 registreeritud patenti ja seetõttu kasutatakse neis masinates ainult kõige uuemat tehnoloogiat.

Samuti tasub teada, et maailma esimese automaatse kohvimasina valmistamise au kuulub Saeco’le.

Kuulsusrikas ajalugu, pikajalised kogemused ja Itaalia päritolu tagavad, et Saeco masinad on tuntud oma kasutusmugavuse ja suurepärase maitsega kohvi valmistamise poolest.

Saeco täisautomaatsed espressomasinad

Sametiselt pehme jook ühe nupuvajutusega

Saeco kohvimasinad sobivad suurepäraselt kasutamiseks nii koju, kontorisse kui ka kohvikusse. Kohvimasina kasutajat juhendav selge ekraan ja arusaadavad juhised teevad kohvi valmistamise lihtsaks ja nauditavaks tegevuseks.

Ühe nupulevajutusega saad valmistada endale sobiva kangusega kuuma joogi ja sametise piimavahuga cappucino, macchiato või caffe latte.

Üks masin valmistab kõiki jooke

Sõltuvalt masina mudelist saad võimaluse valmistada rohkem kui 18 kohvijooki (muuhulgas nt espresso, caffe crema, caffe americano, cappuccino, caffe latte, kuum piim, kuum vesi.)

Vastavalt kasutaja eelistustele on võimalik igale joogile programmeerida oma määratud kangus ja maitse. 

Vastupidav kohviveski ning mahukad kohviubade ja vee konteinerid

Saeco professionaalsed kohvimasinad omavad vastupidavat kohviveskit ja oma kategoorias keskmiselt suuremaid kohviubade, vee ja kasutatud kohvipaksu konteinerit.

See teeb masina kasutamise mugavaks nii kohvikus kui ka kontoris.

Automaatne katlakivi ennetus

Saeco masinad kasutavad patenteeritud Brita Intenza veefiltrit, mis kaitseb sinu masinat, puhastab vett, ennetab katlakivi teket ja parandab vee kvaliteeti.

Kohvimasinal on automaatne filtri vahetusest teavitav süsteem, mistõttu saad rahus kõrge kvaliteediga kohvi nautida.

* Valmistatavate kohvitasside kogus enne filtri vahetust oleneb peamiselt sellest, millise kvaliteediga ja kui karedat (ehk lubjarikast vett) kohvi valmistamiseks kasutatakse ning kui tihti masinat loputatakse ning puhastatakse.

Saeco kohvimasinaid on lihtne hooldada

Lisaks automaatsele katlakivi ennetuse süsteemile on Saeco kohvimasinad tuntud selle poolest, et nende täisautomaatsete espressomasinate kohvipress ehk kohvikeetja on lihtsalt eemaldatav kasutajaliides, mille puhastamine on väga lihtne ka oskamatule kasutajale.

Lihtne kuid elegantne disain

Saeco masinad on disainilt äärmiselt elegantsed. Masinas kasutatavad materjalid on kvaliteetsed ja valmistatud oma ala meistrite käe all.

Saeco kohvimasinad