Kohvimasina remont

Kohvimasina remont ja hooldus

Ka kõige parem ja sind ausalt teeninud kohvimasin vajab ühel ilusal päeval remonti.

Hoolda oma kohvimasinat regulaarselt, sest nii pikendad seadme eluiga ja võid vähendada remonditööde kulusid. Küsi julgelt kuidas ja mis vahenditega oma kohvimasinat hooldada.

Professionaalsed kohvimasinad

Klassikaline või automaatne espressomasin – kohvikeskus või kuumajoogi automaat

Päikesekohvi kogenud tehnikud on sulle abiks professionaalse, kohvikus, hotellis või töökohal kasutatava kohvimasina remondi ja hooldusega.

Enne kohvimasina remonti või hooldusse toomist küsi kindlasti Päikesekohvi spetsialisti konsultatsiooni ja lepi kokku teeninduse aeg tel.6010775 või info@kohvimasinad.ee

Kas remont või hooldus?

Kohvimasina remont

Kui sinu kohvimasinal on rike ja oled hooldusega hiljaks jäänud ning seade vajab tehniku tööd ja varuosi, siis on tegemist remonditööga.

Kohvimasina hooldus

Hoolduse käigus puhastame kohvimasina põhjalikult. Eemaldame katlakivi, kohvijäägid ja puhastame piimavahustaja. Kokkuleppel vahetame väiksemad kuluvelemendid nagu veefilter, piimavahustaja, piimavooliku ja kohvipressi tihendid. Anname sulle teada masina tehnilisest seisukorrast ning huvi korral soovitame õigeid kasutusvõtteid ja hooldustarvikuid iseseisvaks hoolduseks.

Kohvimasina defekteerimine

Defekteerimine toimub töökojas kus selgitame rikke põhjuse ja koostame remondi eelarve. Suure ja teisaldamist nõudva kohvimasina transpordil oleme abiks.

Juhul, kui otsustad, et remont ei ole otstarbekas ja soovid masinat tagasi või selle utiliseerimist, tuleb tasuda defekteerimise hind 48eur (sisaldab KM).

Defekteerimine on tasuta, kui ostad uue kohvimasina Päikesekohvist.

Asendusmasin – alates 5eur 1 päev.

Päikesekohvi kohviostulepinguga püsikliendile on asendusmasin alati tasuta! 

Kohvimasina utiliseerimine

Remondist loobumisel aitame sinu kohvimasina utiliseerida ja pakume soodustust uue masina ostmisel.

Järgmise saadetiseni

Kui tellid hiljemalt kell 15.00

Sinu valikutele vastavaid tooteid ei leidu.