You are currently viewing Kohvikapslid – värskelt jahvatatud ja naturaalne oakohv sinu tassis

Kohvikapslid – värskelt jahvatatud ja naturaalne oakohv sinu tassis

TCHIBO Cafissimo kohvikapslid sisaldavad ainult parimaid Tchibo ekspertide poolt valitud kohvisorte.

Cafissimo on ainus kapslisüsteem, mis tänu patenteeritud kolmele keetmise rõhuastmele võimaldab õige valmistamise rõhuga valmistada täiuslikku espressot, musta kohvi caffè crema või maheda filtrikohvi.

Kohvikapslid sisaldavad värskelt jahvatatud naturaalset kohvi

Kohvikapslid on õhukindlad ja sisaldavad värskelt jahvatatud naturaalset kohvi. See tagab, et sinu kohv on alati värske, aromaatne ja maitsev. Mis eriti tähtis: juba üks kohvikapsel annab sulle ühe tassi väga hea maitse ja kvaliteediga jooki.

Kuivõrd ainult kapselkohvi masin võimaldab igal valmistuskorral kasutada erineva kohviga kapslit, siis on kohvikapslitega valmistatud kohvi ideaalne lahendus neile, kes hindavad erinevaid maitseid.

Kohvikapslid on soodsad

Tänu tõusvale populaarsusele on kohvikapslite hind viimase 15 aasta jooksul langenud  ca. 4 korda ja täna on mõistliku hinnaga saadaval enamikes toidukauplustes ja e-poodides. Seega tuleb ühe tassi hinnaks üldjuhul ca 25-35 senti.

Kapselkohvi valmistamine on lihtne

Kohvikapsli töötlemine kohvimasinas toimub alljärgnevalt:

  • Kapselkohvimasin kuumutab vee sobiva temperatuurini
  • Kohvikapslisse pressitakse üks ava kaane sisse ja teine ava põhja sisse
  • Ülemisest avast surutakse rõhu all sisse kuum vesi
  • Teisest avast voolab välja valmis kohvi

NB! Meie pakutavad TCHIBO Cafissimo kapselkohvimasinad on varustatud energiasäästu süsteemiga, mis lülitab masina välja juba 7 – 9 minutit peale kohvi valmistamist.

Mida kohvikapslite valimisel silmas pidada?

Üldjuhul sobivad kohvikapslid ainult sama tootja kapselkohvimasinaga. Seetõttu võib ka jookide valik olla piiratud sinu kohvimasina tootja pakutava sortimendiga.

Kuivõrd kohvikapslid ei ole müügis kõigis toidukauplustes, siis kõige kindlam on neid küsida kapselkohvimasina müüja käest.

Kohvikapslid sinu masinas = suurepärane maitseelamus

Tuleb silmas pidada, et kapselkohvi ei ole lahustuv kohvi vaid värskelt jahvatatud naturaalne kohv. Alati värske kapslikohvi saladuseks on õhukindlalt suletud kohvikapsel, mis võimaldab kohvil kaua maitseomaduse ja aromaatsuse säilida.

Lisaks on kapselkohvimasinas valminud kohvi suur eelis veel see, et ka oskamatult tegutsedes saad kindla kvaliteediga kohvi.

Kohvikapslid ja kohvi valmistamine

  • Kohvi tegemiseks pane kapsel masinasse.
  • Vajuta nuppu Start
  • Masin teeb kapslisse augud ja kuum vesi läbib kapslis oleva jahvatatud kohvi.
  • Tass täitub kohviga mõne hetke jooksul.
  • Viska kasutatud kapsel minema.

Kõik meie e-poes pakutavad kohvikapslid leiad siit »