Kohvimasin Dr.Coffee M12 Plus

Kohvimasin Dr.Coffee M12 Plus

Luksuslik disain, metallist imitatsiooniga korpuse LED valgustus ja vaid suurepäraseid kohvijooke valmistav Dr.Coffee M12 Plus köidab tähelepanu nii kohvikus, hotelli lounges kui büroo puhketoas.

Minimalistliku disainiga kohvimasin on varustatud suure 10,1-tollise puutetundliku ekraani, täiendava LED-valgustuse ning värvi muutva raamiga.

Madala müratasemega keraamiline kohviveski, eriti lihtne hooldus, suur 1200g kohviubade mahuti ja 70 portsjoni mahutav kohvipaksu kogumise sahtel säästavad teie kallist aega ega nõua kohviubade sagedast lisamist või kohvipaksu eemaldamis, muutes kohvimasina eriti kasutajasõbralikuks.

 • kohviveski 1.2kg
 • veepaak 2L
 • veeühendusega töötamise võimalus
 • kahe kohvi samaaegne valmistamine
 • madala müratasemega keraamiline kohviveski
 • parima piimavahuga kohvijoogid
 • klassikalised kohvijoogid ja erikohvid erinevas koguses ja kanguses
 • kuum piim, kuum teevesi
 • reguleeritav kohvi väljastus tila kõrgus (vähendab kohvi pritsimist)
 • automaatne pesuprogramm säästab aega
 • kohvi valmistamise optimaalne kogus päevas soovitavalt kuni 100 tassi​
 ohvimasina piimakülmik BC9N Osta lisaks piimakülmik.

Vaid värske ja jahutatud piim annab võimaluse parima kvaliteediga piimavahu valmistamiseks.

Tutvu piimakülmikute valikuga siin >>>

Tootikus 100 kohvi päevas

Järgmine tarne:
Homme, 21. mai, juhul kui tellid täna enne kella 14.00.

Kirjeldus

Laius 300mm
Sügavus 500mm
Kõrgus 580mm
Võimsus 2900W
Elekter 230V
Kaal 20kg
Kohviveski 1200g
Kohvipaksu sahtel 70 pätsi a.10g
Veepaak 2L

 

Automaatne kohvimasin M12 Plus on varustatud professionaalse eelsoojendussüsteemiga, mis võimaldab nautida täiuslikku kohvi alates esimesest tassist. Valides eelkuumutusfunktsiooni, pole vaja oodata, kuni seade on valmis kohvi valmistama. Kiirus ja professionaalsus – justkui parimas restoranis.

Patenteeritud unikaalne, kahe kuumutuselemendiga kohvi valmistamise süsteem eriti laia doseerimisvahemikuga (7–16 grammi) võimaldab valmistada tõeliselt aromaatset ja täidlase maitsega kohvi. Sellist, mis hellitab ja üllatab ka kõige nõudlikumaid kohvisõpru.

Eriti efektiivne, kahe veepumbaga süsteem koos elektromagnetklappide juhtimisega vähendab ooteaega efektiivsust kaotamata ja võimaldab valmistada laia valikut kohvijooke kiiresti ja hõlpsalt.

Suurepärane õhuline ja tugev piimavaht – tõeline Dr. Coffee M12 Plus uhkus! Reguleeritav temperatuur ja vahustusaeg võimaldavad valmistada eriti tugeva, suussulava piimavahu. Mugav automaatne loputussüsteem koos peidetud piimatoruga tagab nii kauni välimuse kui ka piimavahustussüsteemi äärmiselt hõlpsa hooldamise, piimatoru piimast välja võtmata.

Eriti mugav, 10,1-tolline värviline LCD ekraan muudetavat värvi LED-ribaga pälvib klientide ning töötajate tähelepanu ja rõõmustab silma. Vaid üks suure ekraani puudutus võimaldab kiiresti valmistada laias valikus jooke ja nutikas graafiline hoiatussüsteem annab kohe teada, kui on vaja tühjendada kohvipaksu mahuti või aktiveerida kohvimasina puhastustsükkel.

Valikuliselt: piimakülmik. Vaata siin > https://kohvimasinad.ee/tootekategooria/kohvimasina-piimakulmikud

Meeleolukas, vahelduvate värvidega LED-valgustus ning peegelsein – need on M12 mudeli eripära, mis rõõmustab silma. Nüüdsest pakutakse kohvi kõrvale veelgi helgemaid emotsioone.

Modernne, 500 kg jõudlusega kohviveski lamedate keraamiliste kividega tagab eriti vaikse ja täpse kohviubade jahvatuse ning aitab tuua esile kohvi unikaalse aroomi.

M12 Plus – veel suuremad mahutid teie mugavuse eesmärgil. 1200 g kohviubade mahuti ja seitsekümmend portsjonit mahutav kohvipaksu mahuti säästavad teie kallist aega ega nõua kohviubade sagedast lisamist või kohvipaksu eemaldamist.

Dr.Coffee abil on kohvi valmistamine veelgi lihtsam. Valige teile mugav veevarustusviis kahe võimaluse seast: 2-liitrise mahuga veepaak või ühendage otse veevärgiga.

Lisainfo

Ühik

,